libgphoto2_port-2.5.3 - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: Called for filename '%s'.
uk: Виклик для файла «%s».

en: Could not load '%s': '%s'.
uk: Не вдалося завантажити «%s»: «%s».

en: Could not find some functions in '%s': '%s'.
uk: Не знайдені деякі функції у «%s»: «%s».

en: '%s' already loaded
uk: «%s» вже завантажено

en: Could not load port driver list: '%s'.
uk: Не вдалося завантажити список драйверів портів: «%s».

en: Loaded '%s' ('%s') from '%s'.
uk: Завантажено «%s» («%s») з «%s».

en: Using ltdl to load io-drivers from '%s'...
uk: Використовується ltdl для завантаження драйверів портів з «%s»…

en: Counting entries (%i available)... | Counting entries (%i available)...
uk[0]: Підрахунок кількості записів (доступно %i)…
uk[1]: Підрахунок кількості записів (доступно %i)…
uk[2]: Підрахунок кількості записів (доступно %i)…
uk[3]: Підрахунок кількості записів (доступно %i)…

en: %i regular entry available. | %i regular entries available.
uk[0]: доступний %i звичайний запис.
uk[1]: доступні %i звичайних записи.
uk[2]: доступні %i звичайних записів.
uk[3]: доступний %i звичайний запис.

en: Looking for path '%s' (%i entry available)... | Looking for path '%s' (%i entries available)...
uk[0]: Пошук шляху «%s» (доступний %i запис)…
uk[1]: Пошук шляху «%s» (доступні %i записи)…
uk[2]: Пошук шляху «%s» (доступні %i записів)…
uk[3]: Пошук шляху «%s» (доступний %i запис)…

en: Starting regex search for '%s'...
uk: Початок пошуку «%s» з використанням регулярних виразів…

en: Trying '%s'...
uk: перевіряється «%s»…

en: regcomp failed
uk: помилка regcomp

en: re_match failed (%i)
uk: помилка re_match (%i)

en: regexec failed
uk: помилка regexec

en: Generic Port
uk: Звичайний порт

en: Looking up entry '%s'...
uk: Пошук запису «%s»…

en: Getting info of entry %i (%i available)... | Getting info of entry %i (%i available)...
uk[0]: Отримання інформації про запис %i (доступно %i)…
uk[1]: Отримання інформації про запис %i (доступно %i)…
uk[2]: Отримання інформації про запис %i (доступно %i)…
uk[3]: Отримання інформації про запис %i (доступно %i)…

en: No error
uk: Помилок немає

en: Unspecified error
uk: Невизначена помилка

en: I/O problem
uk: Помилка вводу/виводу

en: Bad parameters
uk: Неправильні аргументи

en: Unsupported operation
uk: Непідтримувана дія

en: Fixed limit exceeded
uk: Перевищено визначене обмеження

en: Timeout reading from or writing to the port
uk: Вийшов час очікування відповіді при читанні або записі у порт

en: Serial port not supported
uk: Немає підтримки послідовного порту

en: USB port not supported
uk: Немає підтримки порту USB

en: Unknown port
uk: Невідомий порт

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Error loading a library
uk: Помилка завантаження бібліотеки

en: Error initializing the port
uk: Помилка ініціалізації порту

en: Error reading from the port
uk: Помилка читання з порту

en: Error writing to the port
uk: Помилка запису у порт

en: Error updating the port settings
uk: Помилка оновлення параметрів порту

en: Error setting the serial port speed
uk: Помилка встановлення швидкості передачі через послідовний порт

en: Error clearing a halt condition on the USB port
uk: Помилка усунення halt-умови на порту USB

en: Could not find the requested device on the USB port
uk: Не вдалося знайти запитаний пристрій на порту USB

en: Could not claim the USB device
uk: Не вдалося отримати контроль на д пристроєм USB

en: Could not lock the device
uk: Не вдалося заблокувати пристрій

en: libhal error
uk: помилка libhal

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: The operation '%s' is not supported by this device
uk: Цей пристрій не підтримує операцію «%s»

en: The port has not yet been initialized
uk: порт ще не був ініціалізований

en: Creating new device...
uk: Створюється новий пристрій…

en: Could not load '%s' ('%s').
uk: Не вдалося завантажити «%s» («%s»).

en: Could not find 'gp_port_library_operations' in '%s' ('%s')
uk: Не вдалося знайти 'gp_port_library_operations' у «%s» («%s»)

en: Opening %s port...
uk: Відкривання %s порту…

en: Closing port...
uk: Закривання порту…

en: Resetting port...
uk: Звільняємо порт…

en: Freeing port...
uk: Звільнення порту…

en: Writing %i=0x%x byte(s) to port...
uk: Запис %i=0x%x байтів до порту…

en: Could only write %i out of %i byte | Could only write %i out of %i bytes
uk[0]: Записано лише %i з %i байта
uk[1]: Записано лише %i з %i байтів
uk[2]: Записано лише %i з %i байтів
uk[3]: Записано лише %i з %i байта

en: Reading %i=0x%x byte from port... | Reading %i=0x%x bytes from port...
uk[0]: Читання %i=0x%x байта з порту…
uk[1]: Читання %i=0x%x байтів з порту…
uk[2]: Читання %i=0x%x байтів з порту…
uk[3]: Читання %i=0x%x байта з порту…

en: Could only read %i out of %i byte | Could only read %i out of %i byte(s)
uk[0]: Вдалося прочитати лише %i з %i байта
uk[1]: Вдалося прочитати лише %i з %i байтів
uk[2]: Вдалося прочитати лише %i з %i байтів
uk[3]: Вдалося прочитати лише %i з %i байта

en: Reading %i=0x%x byte from interrupt endpoint... | Reading %i=0x%x bytes from interrupt endpoint...
uk[0]: Читання %i=0x%x байта з кінцевої точки переривання…
uk[1]: Читання %i=0x%x байтів з кінцевої точки переривання…
uk[2]: Читання %i=0x%x байтів з кінцевої точки переривання…
uk[3]: Читання %i=0x%x байта з кінцевої точки переривання…

en: Could only read %i out of %i byte(s)
uk: Вдалося прочитати лише %i з %i байта

en: Reading %i=0x%x byte from interrupt endpoint (fast)... | Reading %i=0x%x bytes from interrupt endpoint (fast)...
uk[0]: Читання %i=0x%x байта з кінцевої точки переривання (прискорене)…
uk[1]: Читання %i=0x%x байтів з кінцевої точки переривання (прискорене)…
uk[2]: Читання %i=0x%x байтів з кінцевої точки переривання (прискорене)…
uk[3]: Читання %i=0x%x байта з кінцевої точки переривання (прискорене)…

en: Setting timeout to %i millisecond(s)...
uk: Встановлення часу очікування у %i мілісекунду…

en: Getting timeout...
uk: Визначення часу затримки…

en: Current timeout: %i milliseconds
uk: Поточний час затримки: %i мілісекунд

en: Setting settings...
uk: Встановлення параметрів…

en: Getting level of pin %i...
uk: Отримання рівня pin %i…

en: Level of pin %i: %i
uk: Рівень pin %i: %i

en: low
uk: низьк.

en: high
uk: висок.

en: Setting pin %i (%s: '%s') to '%s'...
uk: Встановлення pin %i (%s: «%s») у «%s»…

en: Sending break (%i milliseconds)...
uk: Надсилання сигналу переривання (%i мілісекунда)…

en: Flushing port...
uk: Скидання буферів порту…

en: Clear halt...
uk: Очистити ознаку halt…

en: Writing message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
uk: Запис повідомлення (запит=0x%x значення=0x%x індекс=0x%x розмір=%i=0x%x)…

en: Reading message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
uk: Читання повідомлення (запит=0x%x значення=0x%x індекс=0x%x розмір=%i=0x%x)…

en: No error description available
uk: Опис помилки недоступний

en: Media '%s'
uk: Носій «%s»

en: Could not lock device '%s'
uk: Не вдалося заблокувати пристрій «%s»

en: Device '%s' is locked by pid %d
uk: Пристрій «%s» заблоковано процесом з pid %d

en: Device '%s' could not be locked (dev_lock returned %d)
uk: Неможливо заблокувати пристрій «%s» (функція dev_lock повернула %d)

en: Device '%s' could not be unlocked.
uk: Пристрій «%s» неможливо розблокувати.

en: Device '%s' could not be unlocked as it is locked by pid %d.
uk: Пристрій «%s» неможливо розблокувати, оскільки він заблокований процесом %d.

en: Device '%s' could not be unlocked (dev_unlock returned %d)
uk: пристрій «%s» неможливо розблокувати (функція dev_unlock повернула значення %d)

en: Serial Port %i
uk: Послідовний порт %i

en: Failed to open '%s' (%s).
uk: Не вдалося відкрити «%s» (%s).

en: Could not close '%s' (%s).
uk: Не вдалося закрити «%s» (%s).

en: Could not write to port (%s)
uk: Не вдалося записати у порт (%s)

en: Parity error.
uk: Помилка парності

en: Unexpected parity response sequence 0xff 0x%02x.
uk: Неочікувана послідовність контролю парності 0xff 0x%02x.

en: Unknown pin %i.
uk: Невідомий pin %i.

en: Could not get level of pin %i (%s).
uk: Не вдалося отримати рівень pin %i (%s).

en: Could not set level of pin %i to %i (%s).
uk: Не вдалося встановити рівень pin %i у %i (%s).

en: Could not flush '%s' (%s).
uk: Не вдалося скинути буфери пристрою «%s» (%s).

en: Could not set the baudrate to %d
uk: Неможливо встановити швидкість %d

en: USB Mass Storage direct IO
uk: Безпосереднє введення-виведення на пристрої USB

en: Failed to open '%s' (%m).
uk: Не вдалося відкрити «%s» (%m).

en: Could not close '%s' (%m).
uk: Не вдалося закрити «%s» (%m).

en: Could not seek to offset: %x on '%s' (%m).
uk: Не вдалося встановити позицію з відступом %x на «%s» (%m).

en: Could not write to '%s' (%m).
uk: Не вдалося виконати запис до «%s» (%m).

en: Could not read from '%s' (%m).
uk: Не вдалося виконати читання з «%s» (%m).

en: Could not open USB device (%s).
uk: Не вдалося відкрити пристрій USB (%s).

en: Device has driver '%s' attached.
uk: З пристроєм з’єднано драйвер «%s».

en: Camera is already in use.
uk: Фотоапарат вже зайнятий.

en: Device has driver '%s' attached, detaching it now.
uk: Підключено драйвер «%s». Виконується відключення драйвера.

en: Could not detach kernel driver '%s' of camera device.
uk: Не вдалося відключити драйвера ядра «%s» для пристрою фотоапарата.

en: Could not query kernel driver of device.
uk: Не вдалося опитати драйвер ядра для пристрою.

en: Could not claim interface %d (%s). Make sure no other program (%s) or kernel module (such as %s) is using the device and you have read/write access to the device.
uk: Не вдалося захопити інтерфейс %d (%s). Перевірте, що пристрій не зайнятий іншою програмою (%s) або модулем ядра (таким як %s), та що у вас є доступ читання та запису до пристрою.

en: MacOS PTPCamera service
uk: Служба PTPCamera MacOS

en: unknown libgphoto2 using program
uk: невідома програма, що використовує libgphoto2

en: Could not release interface %d (%s).
uk: Не вдалося звільнити інтерфейс %d (%s).

en: Could not reset USB port (%s).
uk: Не вдалося відновити початковий стан порту USB (%s).

en: Could not close USB port (%s).
uk: Не вдалося зарити порт USB (%s).

en: Could not set config %d/%d (%s)
uk: Не вдалося встановити налаштування %d/%d (%s)

en: Could not set altsetting from %d to %d (%s)
uk: Не вдалося встановити альтернативне значення з %d на %d (%s)

en: The supplied vendor or product id (0x%x,0x%x) is not valid.
uk: неправильний ідентифікатор виробника та продукту (0x%x,0x%x).

en: USB device (vendor 0x%x, product 0x%x) is a mass storage device, and might not function with gphoto2. Reference: %s
uk: Пристрій USB (виробник 0x%x, продукт 0x%x) працює як пристрій зберігання даних. Програма gphoto2 не може його використовувати: %s

en: Could not find USB device (vendor 0x%x, product 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
uk: Не вдалося знайти пристрій USB (виробник 0x%x, продукт 0x%x). Перевірте, що пристрій з'єднаний з комп'ютером.

en: Could not find USB device (class 0x%x, subclass 0x%x, protocol 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
uk: Не вдалося знайти пристрій USB (клас 0x%x, підклас 0x%x, протокол 0x%x). Перевірте, що пристрій з'єднаний з комп'ютером.

en: Device has a kernel driver attached (%d), detaching it now.
uk: Для пристрою використано драйвер ядра (%d), від’єднуємо драйвер.

en: Could not detach kernel driver of camera device.
uk: Не вдалося відключити драйвера ядра для пристрою фотоапарата.

en: Could not reattach kernel driver of camera device.
uk: Не вдалося повторно з’єднати драйвер ядра для пристрою фотоапарата.

en: Device '%s' is locked by another app.
uk: Пристрій «%s» заблоковано іншою програмою.

en: Failed to lock '%s' (%m).
uk: Не вдалося заблокувати «%s» (%m).

en: Failed to unlock '%s' (%m).
uk: Не вдалося розблокувати «%s» (%m).

en: USB Mass Storage raw SCSI
uk: SCSI без обробки для пристроїв USB

en: Could not send scsi command to: '%s' (%m).
uk: Не вдалося надіслати команду scsi до «%s» (%m).
