libgphoto2_port-2.4.2 - en to nl translation catalogue (103 entries)

en: Called for filename '%s'.
nl: Gevraagde bestandsnaam is '%s'.

en: Could not load '%s': '%s'.
nl: Kan '%s' niet laden: '%s'.

en: Could not find some functions in '%s': '%s'.
nl: Kan sommige functies in '%s' niet vinden: '%s'.

en: '%s' already loaded
nl: '%s' is al geladen

en: Could not load port driver list: '%s'.
nl: Kan poortstuurprogrammalijst niet laden: '%s'.

en: Loaded '%s' ('%s') from '%s'.
nl: '%s' ('%s') is geladen uit '%s'.

en: Using ltdl to load io-drivers from '%s'...
nl: Laden (met ltdl) van invoer-/uitvoerstuurprogramma's uit '%s'...

en: Counting entries (%i available)...
nl: Tellen van items (%i beschikbaar)...

en: %i regular entries available.
nl: %i normale items zijn beschikbaar.

en: Looking for path '%s' (%i entries available)...
nl: Zoeken naar pad '%s' (%i items beschikbaar)...

en: Starting regex search for '%s'...
nl: Begin van zoeken (met reguliere expressie) naar '%s'...

en: Trying '%s'...
nl: Proberen van '%s'...

en: regcomp failed
nl: regcomp() is mislukt

en: re_match failed (%i)
nl: re_match() is mislukt (%i)

en: regexec failed
nl: regexec() is mislukt

en: Generic Port
nl: Algemene poort

en: Looking up entry '%s'...
nl: Zoeken van item '%s'...

en: Getting info of entry %i (%i available)...
nl: Ontvangen van info over item %i (%i beschikbaar)...

en: No error
nl: Geen fout

en: Unspecified error
nl: Ongespecificeerde fout

en: I/O problem
nl: Invoer-/uitvoerprobleem

en: Bad parameters
nl: Ongeldige parameters

en: Unsupported operation
nl: Niet-ondersteunde actie

en: Fixed limit exceeded
nl: Vaste limiet is overschreden

en: Timeout reading from or writing to the port
nl: Tijdsoverschrijding tijdens lezen van of schrijven naar de poort

en: Serial port not supported
nl: Seriële poort wordt niet ondersteund

en: USB port not supported
nl: USB-poort wordt niet ondersteund

en: Unknown port
nl: Onbekende poort

en: Out of memory
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar

en: Error loading a library
nl: Fout bij het laden van een bibliotheek

en: Error initializing the port
nl: Fout bij het initialiseren van de poort

en: Error reading from the port
nl: Fout bij het lezen van de poort

en: Error writing to the port
nl: Fout bij het schrijven naar de poort

en: Error updating the port settings
nl: Fout tijdens het bijwerken van de poortinstellingen

en: Error setting the serial port speed
nl: Fout tijdens het instellen van de poortsnelheid

en: Error clearing a halt condition on the USB port
nl: Fout tijdens het wissen van de 'halt'-toestand op de USB-poort

en: Could not find the requested device on the USB port
nl: Kan op de USB-poort het gevraagde apparaat niet vinden

en: Could not claim the USB device
nl: Kan het USB-apparaat niet claimen

en: Could not lock the device
nl: Kan het apparaat niet vergrendelen

en: libhal error
nl: 'libhal'-fout

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: The operation '%s' is not supported by this device
nl: Actie '%s' wordt niet ondersteund door dit apparaat

en: The port has not yet been initialized
nl: De poort is nog niet geïnitialiseerd

en: Creating new device...
nl: Aanmaken van nieuw apparaat...

en: Could not load '%s' ('%s').
nl: Kan '%s' niet laden ('%s').

en: Could not find 'gp_port_library_operations' in '%s' ('%s')
nl: Kan 'gp_port_library_operations' niet vinden in '%s' ('%s')

en: Opening %s port...
nl: Openen van de %s-poort...

en: Closing port...
nl: Sluiten van poort...

en: Freeing port...
nl: Vrijmaken van poort...

en: Writing %i=0x%x byte(s) to port...
nl: Schrijven van %i=0x%x byte(s) naar de poort...

en: Could only write %i out of %i byte(s)
nl: Kon slechts %i van %i byte(s) schrijven

en: Reading %i=0x%x bytes from port...
nl: Lezen van %i=0x%x bytes van de poort...

en: Could only read %i out of %i byte(s)
nl: Kon slechts %i van %i byte(s) lezen

en: Reading %i=0x%x bytes from interrupt endpoint...
nl: Lezen van %i=0x%x bytes van interrupt-eindpunt...

en: Reading %i=0x%x bytes from interrupt endpoint (fast)...
nl: Lezen van %i=0x%x bytes van interrupt-eindpunt (snel)...

en: Setting timeout to %i millisecond(s)...
nl: Instellen van tijdslimiet op %i millisecond(en)...

en: Getting timeout...
nl: Bepalen van tijdslimiet...

en: Current timeout: %i milliseconds
nl: Huidige tijdslimiet: %i milliseconden

en: Setting settings...
nl: Doorvoeren van instellingen...

en: Getting level of pin %i...
nl: Bepalen van het niveau van pin %i...

en: Level of pin %i: %i
nl: Niveau van pin %i: %i

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Setting pin %i (%s: '%s') to '%s'...
nl: Instellen van pin %i (%s: '%s') op '%s'...

en: Sending break (%i milliseconds)...
nl: Verzenden van 'break' (%i milliseconden)...

en: Flushing port...
nl: Leegmaken van poort...

en: Clear halt...
nl: Wissen van 'halt'-toestand...

en: Writing message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
nl: Schrijven van bericht (verzoek=0x%x waarde=0x%x index=0x%x omvang=%i=0x%x)...

en: Reading message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
nl: Lezen van bericht (verzoek=0x%x waarde=0x%x index=0x%x omvang=%i=0x%x)...

en: No error description available
nl: Geen foutbeschrijving beschikbaar

en: Could not lock device '%s'
nl: Kan apparaat '%s' niet vergrendelen

en: Device '%s' is locked by pid %d
nl: Apparaat '%s' is vergrendeld door PID %d

en: Device '%s' could not be locked (dev_lock returned %d)
nl: Apparaat '%s' kan niet worden vergrendeld (dev_lock gaf %d terug)

en: Device '%s' could not be unlocked.
nl: Apparaat '%s' kan niet worden ontgrendeld.

en: Device '%s' could not be unlocked as it is locked by pid %d.
nl: Apparaat '%s' kan niet worden ontgrendeld aangezien het vergrendeld is door PID %d.

en: Device '%s' could not be unlocked (dev_unlock returned %d)
nl: Apparaat '%s' kan niet worden ontgrendeld (dev_unlock gaf %d terug)

en: Serial Port %i
nl: Seriële poort %i

en: Failed to open '%s' (%m).
nl: Kan '%s' niet openen (%m).

en: Could not close '%s' (%m).
nl: Kan '%s' niet sluiten (%m).

en: Could not write to port (%m)
nl: Kan niet naar poort schrijven (%m)

en: Parity error.
nl: Pariteitsfout.

en: Unexpected parity response sequence 0xff 0x%02x.
nl: Onverwachte pariteitsantwoordvolgorde  0xff 0x%02x.

en: Unknown pin %i.
nl: Onbekende pin %i.

en: Could not get level of pin %i (%m).
nl: Kan het niveau van pin %i niet bepalen (%m).

en: Could not set level of pin %i to %i (%m).
nl: Kan het niveau van pin %i niet op %i instellen (%m).

en: Could not flush '%s' (%m).
nl: Kan '%s' niet leegmaken (%m).

en: Could not set the baudrate to %d
nl: Kan de baudrate niet instellen op %d

en: Could not open USB device (%m).
nl: Kan USB-apparaat niet openen (%m).

en: Camera is already in use.
nl: Camera is reeds in gebruik.

en: Device has driver '%s' attached, detaching it now.
nl: Het apparaat heeft als stuurprogramma '%s' aangehecht; dit wordt nu onthecht.

en: Could not detach kernel driver '%s' of camera device.
nl: Kan het kernelstuurprogramma '%s' van het camera-apparaat niet onthechten.

en: Could not query kernel driver of device.
nl: Kan het kernelstuurprogramma van het apparaat niet ondervragen.

en: Could not claim interface %d (%m). Make sure no other program or kernel module (such as %s) is using the device and you have read/write access to the device.
nl: Kan interface %d niet claimen (%m).  Zorg ervoor dat geen ander programma of kernelmodule (zoals %s) het apparaat gebruikt en dat u lees- en schrijfrechten voor dit apparaat hebt.

en: Could not release interface %d (%m).
nl: Kan interface %d niet vrijgeven (%m).

en: Could not reset USB port (%m).
nl: Kan USB-poort niet resetten (%m).

en: Could not close USB port (%m).
nl: Kan USB-poort niet sluiten (%m).

en: Could not set config %d/%d (%m)
nl: Kan configuratie %d/%d niet instellen (%m)

en: Could not set altsetting from %d to %d (%m)
nl: Kan 'alt'-instelling niet wijzigen van %d naar %d (%m)

en: The supplied vendor or product id (0x%x,0x%x) is not valid.
nl: Het opgegeven leveranciers- of product-ID (0x%x,0x%x) is ongeldig.

en: USB device (vendor 0x%x, product 0x%x) is a mass storage device, and might not function with gphoto2. Reference: %s
nl: Het USB-apparaat (leverancier 0x%x, product 0x%x) is een massa-opslagmedium en zal misschien niet werken met gphoto2.  Referentie: %s

en: Could not find USB device (vendor 0x%x, product 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
nl: Kan USB-apparaat (leverancier 0x%x, product 0x%x) niet vinden.  Zorg ervoor dat het apparaat aan de computer aangesloten is.

en: Could not find USB device (class 0x%x, subclass 0x%x, protocol 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
nl: Kan USB-apparaat (klasse 0x%x, subklasse 0x%x, protocol 0x%x) niet vinden.  Zorg ervoor dat het apparaat aan de computer aangesloten is.

en: (unknown)
nl: (onbekend)
