libgphoto2_port 2.3.0 - en to uk translation catalogue (91 entries)

en: Called for filename '%s'.
uk: Виклик файлу '%s'.

en: Could not load '%s': '%s'.
uk: Не вдається завантажити '%s': '%s'.

en: Could not find some functions in '%s': '%s'.
uk: Не знайдені деякі функції у '%s': '%s'.

en: '%s' already loaded
uk: '%s' вже завантажено

en: Could not load port driver list: '%s'.
uk: Не вдається завантажити список драйверів портів: '%s'.

en: Loaded '%s' ('%s') from '%s'.
uk: Завантажено '%s' ('%s') з '%s'.

en: Using ltdl to load io-drivers from '%s'...
uk: Використовується ltdl для завантаження драйверів портів з '%s'...

en: Starting regex search for '%s'...
uk: Початок пошуку '%s' з використанням регулярних виразів...

en: Trying '%s'...
uk: перевіряється '%s'...

en: regcomp failed
uk: помилка regcomp

en: re_match failed (%i)
uk: помилка re_match (%i)

en: regexec failed
uk: помилка regexec

en: Generic Port
uk: Звичайний порт

en: Looking up entry '%s'...
uk: Пошук запису '%s'...

en: Getting info of entry %i (%i available)...
uk: Отримання інформації про запис %i (доступно %i)...

en: No error
uk: Помилок немає

en: Unspecified error
uk: Невизначена помилка

en: I/O problem
uk: Помилка вводу/виводу

en: Bad parameters
uk: Неправильні аргументи

en: Unsupported operation
uk: Непідтримувана дія

en: Fixed limit exceeded
uk: Перевищено визначене обмеження

en: Timeout reading from or writing to the port
uk: Вийшов час очікування відповіді при читанні або записі у порт

en: Serial port not supported
uk: Немає підтримки послідовного порту

en: USB port not supported
uk: Немає підтримки порту USB

en: Unknown port
uk: Невідомий порт

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Error loading a library
uk: Помилка завантаження бібліотеки

en: Error initializing the port
uk: Помилка ініціалізації порту

en: Error reading from the port
uk: Помилка читання з порту

en: Error writing to the port
uk: Помилка запису у порт

en: Error updating the port settings
uk: Помилка оновлення параметрів порту

en: Error setting the serial port speed
uk: Помилка встановлення швидкості передачі через послідовний порт

en: Error clearing a halt condition on the USB port
uk: Помилка усунення halt-умови на порту USB

en: Could not find the requested device on the USB port
uk: Не вдається знайти запитаний пристрій на порту USB

en: Could not claim the USB device
uk: Не вдається отримати контроль на д пристроєм USB

en: Could not lock the device
uk: Не вдається заблокувати пристрій

en: libhal error
uk: помилка libhal

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: The operation '%s' is not supported by this device
uk: Цей пристрій не підтримує операцію '%s'

en: The port has not yet been initialized
uk: порт ще не був ініціалізований

en: Creating new device...
uk: Створюється новий пристрій...

en: Could not load '%s' ('%s').
uk: Не вдається завантажити '%s' ('%s').

en: Could not find 'gp_port_library_operations' in '%s' ('%s')
uk: Не вдається знайти 'gp_port_library_operations' у '%s' ('%s')

en: Opening %s port...
uk: Відкривання %s порту...

en: Closing port...
uk: Закривання порту...

en: Freeing port...
uk: Звільнення порту...

en: Getting timeout...
uk: Визначення часу затримки...

en: Current timeout: %i milliseconds
uk: Поточний час затримки: %i мілісекунд

en: Setting settings...
uk: Встановлення параметрів...

en: Getting level of pin %i...
uk: Отримання рівня pin %i...

en: Level of pin %i: %i
uk: Рівень pin %i: %i

en: low
uk: низьк.

en: high
uk: висок.

en: Setting pin %i (%s: '%s') to '%s'...
uk: Встановлення pin %i (%s: '%s') у '%s'...

en: Flushing port...
uk: Скидання буферів порту...

en: Clear halt...
uk: Очистити ознаку halt...

en: Writing message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
uk: Запис повідомлення (запит=0x%x значення=0x%x індекс=0x%x розмір=%i=0x%x)...

en: Reading message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
uk: Читання повідомлення (запит=0x%x значення=0x%x індекс=0x%x розмір=%i=0x%x)...

en: No error description available
uk: Опис помилки недоступний

en: Could not lock device '%s'
uk: Не вдається заблокувати пристрій '%s'

en: Device '%s' is locked by pid %d
uk: Пристрій '%s' заблоковано процесом з pid %d

en: Device '%s' could not be locked (dev_lock returned %d)
uk: Неможливо заблокувати пристрій '%s' (функція dev_lock повернула %d)

en: Device '%s' could not be unlocked.
uk: Пристрій '%s' неможливо розблокувати.

en: Device '%s' could not be unlocked as it is locked by pid %d.
uk: Пристрій '%s' неможливо розблокувати, оскільки він заблокований процесом %d.

en: Device '%s' could not be unlocked (dev_unlock returned %d)
uk: пристрій '%s' неможливо розблокувати (функція dev_unlock повернула значення %d)

en: Serial Port %i
uk: Послідовний порт %i

en: Failed to open '%s' (%m).
uk: Не вдається відкрити '%s' (%m).

en: Could not close '%s' (%m).
uk: Не вдається закрити '%s' (%m).

en: Could not write to port (%m)
uk: Не вдається записати у порт (%m)

en: Parity error.
uk: Помилка парності

en: Unexpected parity response sequence 0xff 0x%02x.
uk: Неочікувана послідовність контролю парності 0xff 0x%02x.

en: Unknown pin %i.
uk: Невідомий pin %i.

en: Could not get level of pin %i (%m).
uk: Не вдається отримати рівень pin %i (%m).

en: Could not set level of pin %i to %i (%m).
uk: Не вдається встановити рівень pin %i у %i (%m).

en: Could not flush '%s' (%m).
uk: Не вдається скинути буфери пристрою '%s' (%m).

en: Could not set the baudrate to %d
uk: Неможливо встановити швидкість %d

en: Could not open USB device (%m).
uk: Не вдається відкрити пристрій USB (%m).

en: Camera is already in use.
uk: Фотоапарат вже зайнятий.

en: Device has driver '%s' attached, detaching it now.
uk: Підключено драйвер '%s'. Виконується відключення драйвера.

en: Could not detach kernel driver '%s' of camera device.
uk: Не вдається відключити драйвера ядра '%s' для пристрою фотоапарату.

en: Could not query kernel driver of device.
uk: Не вдається опитати драйвер ядра для пристрою.

en: Could not claim interface %d (%m). Make sure no other program or kernel module (such as %s) is using the device and you have read/write access to the device.
uk: Не вдається захопити інтерфейс %d (%m). Перевірте, що пристрій не зайнятий іншою програмою або модулем ядра (таким як %s), та що у вас є доступ читання та запису до пристрою.

en: Could not release interface %d (%m).
uk: Не вдається звільнити інтерфейс %d (%m).

en: Could not close USB port (%m).
uk: Не вдається зарити порт USB (%m).

en: Could not set config %d/%d (%m)
uk: Не вдається змінити конфігурацію %d/%d (%m)

en: The supplied vendor or product id (0x%x,0x%x) is not valid.
uk: неправильний ідентифікатор виробника та продукту (0x%x,0x%x).

en: USB device (vendor 0x%x, product 0x%x) is a mass storage device, and might not function with gphoto2. Reference: %s
uk: Пристрій USB (виробник 0x%x, продукт 0x%x) працює як пристрій зберігання даних. Програма gphoto2 не може його використовувати: %s

en: Could not find USB device (vendor 0x%x, product 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
uk: Не вдається знайти пристрій USB (виробник 0x%x, продукт 0x%x). Перевірте, що пристрій з'єднаний з комп'ютером.

en: Could not find USB device (class 0x%x, subclass 0x%x, protocol 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
uk: Не вдається знайти пристрій USB (клас 0x%x, підклас 0x%x, протокол 0x%x). Перевірте, що пристрій з'єднаний з комп'ютером.

en: Media '%s'
uk: Носій '%s'

en: (unknown)
uk: (невідомий)
